אלטרנטיבלי

שיטות טיפול

1. רפלקסולוגיה
באה מהמילה REFLECTION השתקפות. הגוף כולו משתקף בכפות הרגליים. הרגליים הם מפה. הרפלקסולוגיה היא שיטת אבחון, טיפול וריפויי המתייחסת לחולי כמצב של חוסר איזון אנרגטי. באיבחון דרך כף הרגל ניתן ללמוד על "האני האמיתי" ללא מסכות. הכישורים, הפוטנציאל, החולשות, מצב פיסי ורגשי. ניתן להבין כיצד האדם "מהלך את חייו".

הטיפול:
לחיצות ועיסוי בכף הרגל בעומקים שונים ובנקודות שונות. הלחיצות מעבירות שדרים רפלקסים לגוף, פותחות חסימות ברמות הפיסיות והאנרגטיות. הטיפול הוא תהליך שלם ומתמשך, אותו עובר המטופל. ההרגשה היא של שקט, רוגע ושלווה לעומת המתח הרב של חיי היום יום.

2. עיסוי שבדי
הטיפול מתאים לסובלים מכאבי גב, כתפיים, ברכיים ומתח נפשי ופיסי. הטיפול הקלאסי עובד על הרקמות הרכות והשרירים של הגוף. טיפול זה משפיע, מאזן ומרגיעאת כל המערכות בגוף. שחרור שרירים תפוסים, שפור במחזור הדם – מאיץ את קצב חילוף החומרים ובכך עוזר לסלק רעלים ועוזר בהפגת מתחים.

3. עיסוי רפואי
מטרתו להשיב את הגוף לפעילותו התקינה. הפחתת כאבים, שיפור מחזור הדם והלימפה, הפחתה של בעיות במערכת הנשימה, מערכת העצבים ומערכת העיכול. הקלה על כאבי ראש ומתח נפשי. העיסוי דורש הבנה מיוחדת של גוף האדם והכרה של מערכת השרירים והשלד ולשם כך דרושה מיומנות גבוהה ויכולת מקצועית טובה.

4. עיסוי באבנים חמות
טיפול מיוחד המתבצע בעזרת אבני בזלת חמות המעסות את הגוף. העיסוי באבנים חמות, מרגיע ומעורר כאחד. הטיפול מנקה רעלים מהדם ומבלוטות הלימפה. מעורר את מערכת העצבים ומסייע בהפחתת כאבי גב ושרירים תפוסים. עיסוי באבנים חמות ידוע כטיפול המקל על כאבים פנימיים כמו בעיות עיכול וכאבי מחזור.
אופן הטיפול – האבנים מונחות על המטופל והבדלי הטמפרטורות גורמים לשינויים פיזיולוגיים המעודדים תהליכי ריפוי. העיסוי בעזרת האבנים מזרים את הדם ומשרה תחושה של ריפיון וחיזוק גם יחד. העיסוי מעודד תגובות של התחדשות והיטהרות של תאי העור וכן חיזוק מערכות הגוף הפנימיות. הטיפול הוא גם טיפול אנרגטי, גופני ורוחני כאחד. אחרי הטיפול יש תחושה של רוגע, הפגת מתחים וכוחות מחודשים להמשך היום.

5. רייקי
היא שיטת טיפול וריפוי בת אלפי שנים.
רייקי (ריי = תודעה רוחנית קוסמית קי = כוח), אנרגיית החיים, אנרגיית ריפויי. האנרגיה נמצאת ביקום בכמות בלתי מוגבלת. הטיפול מרגיע את כל המערכות בגוף וכאשר הגוף נרגע קל לו לרפא את עצמו.

בטיפול אני מניחה את ידי על גוף המטופל, על האיבר הפגוע, או הכואב או במרחק קטן ממנו. אנרגית הרייקי מתחילה לזרום מיד והמטופל מרגיש חום או זרם או עקצוצים. אנרגית ריפויי זו זורמת לרבדים השונים, לרובד הפיסי, המנטאלי, הנפשי והרוחני. בכוח הרייקי אני מחזירה לאדם את היכולת להירגע. זהו צורך בסיסי של הגוף על מנת להישאר בהרמוניה ולאפשר לכל המערכות לפעול באופן טבעי ושקט. אנרגית הרייקי מחדשת את הכוחות. המטופלים, מדווחים על שיפור בכאבים, שינה טובה יותר בלילה, שקט, יכולת התמודדות קלה יותר עם מצבים לא נוחים ועל ריפוי גופני ואיזון נפשי.

לסיכום
טיפול המגע ההוליסטי מאפשר:
* יצירת רוגע,שקט פנימי ואמיתי לגוף.
* שחרור שרירים תפוסים, זרימת דם וחמצן טובה יותר לתאים.
* עזרה בבעיות פיזיות כמו כאבי ראש, מגרנות, בעיות עיכול, נשימה ועוד.
* פתרון לבעיות רגשיות כגון חרדות, מתחים לחצים ועוד.

מתאים גם כמתנת ימי הולדת, יום נישואין אירוסין ועוד.

צרו עימי קשר

כל הדרכים ליצור איתי קשר

לחצו כאן לחיוג

לחצו להשארת פרטים

לחצו לשליחת WhatsApp / SMS