אלטרנטיבלי

טיפול נלפ ודמיון מודרך בחיפה

מאושרת לשתף- סיימתי בחודש מאי 2019 קורס מוסמך ב .n.l.p מיד ממשיכה בתהליך מדהים ורגש ללימודי n.l.p מסטר. תוספת מדהימה לכלים הטיפוליים שלי. השלמה לטיפול הגוף תוספת טיפול רגשי. עכשיו קיימת שלמות- יכולת לגעת באדם בכל הרבדים. גוף ונפש. מודע ותת מודע.

אני אורית מרדכי - מטפלת גוף נפש. באמצעות רפלקסולוגיה,n.l.p ודמיון מודרך.

מלווה מתמודדות ומחלימות סרטן. שמרגישות שהן לבד ושלא מבינים אותן.
אני עוזרת להן למצוא את הדרך לקבל תמיכה ולדעת איך לגרום לסביבה לקבל אותן ולתמוך בהן. ולמצוא זמן לרוגע ושלווה.

במסגרת הטיפולים בקליניקה, טיפולי כאב. מבקשת לתמוך לעזור ולטפל באנשים שמחלימים ומתמודדים עם מחלת הסרטן. במסגרת ההמתמודדות חלקכם מרגישים, כאבים, בדידות וחוסר אונים או אוליי חרדות או כל תחושה קשה אחרת.
אני מתוך הבנת הצורך, ברגישות אמפתיה וחמלה, מבקשת לגעת, לטפל לתמוך ולהיות שם בשבילכם לטפל בכאב עי טיפולי מגע עיסוי ורפלקסולוגיה, לתמוך בשינויי ע"י דמיון מודרך ייחודי וגם מי שירצה לעבור מסע ייחודי בשיטת נ.ל.פ אקח אותך בביטחה צעד צעד אל המטרה המותאת עבורך.

התעוררתי עם מחשבה שאני החלטתי לקרוא לקליניקה שלי האור שכן זה שם מאד מחייב ועל שום מה? קודם כל מתוך האור הפרטי שלי: אני נולדתי עם קטרקט זאת אומרת, כל מה שראיתי היה מאחורי מסך. ברור שחלק ניכר לא ראיתי או לא רציתי לראות והיה לי עולם משלי, לימים כאשר התבגרתי אפילו משקפיים לא תמיד הספיק לי עד שכבר קשה היה לי לקרוא ספר ולנהוג עד שהבנתי מספיק לסבול- צריך לנתח.
אחרי ניתוחים בשתי העיניים העולם שלי השתנה.
היום, כמטפלת ברפואה אלטרנטיבית אני כל הזמן בודקת ובוחנת וחוקרת את עצמי ומי שאני רוצה להיות. אתמול אחרי ששמעתי שיחת טלפון ברדיו עם אישה בודדה ערירית, חולה ,כאובה. שוכבת בבית ואף אחד לא מבקר אותה, חברים לא נכנסים לביתה והיא כבר התייאשה מכולם: מהחברה, מהממסד וכמובן מהרופאים. הבנתי משהוא חשוב על עצמי. אני בדיוק בכאלה אנשים רוצה לטפל. אני מסוגלת לגעת בכל אחד מתוך אמפתיה, אוזן קשבת, איכפתיות, ללא מורא וסלידה מאף אחד. אני באמת אוהבת אנשים ויש לי יכולת לעזור להם במגע, לגעת בכאב לחמם ולהזרים דם דרך עיסוי רפואי. לנסות להרגיע דרך הרפלקסולוגיה והדמיון המודרך.
לקחת אנשים ולעבור איתם מסע ריגשי עמוק דרך הכאב והמחלה. בשיטת המסע וה n.l.p אני באמת מעוניינת להגיע לאותם האנשים מכל סיבה פיסית או ריגשית ולהיות שם בידיעה שיש ביכולתי לעזור, לתמוך ולטפל לכיוון הריפוי המיוחל.

צרו עימי קשר

כל הדרכים ליצור עימי קשר

לחצו כאן לחיוג

לחצו להשארת פרטים

לחצו לשליחת WhatsApp / SMS