אלטרנטיבלי

אתר הבית של ורד בר

נטורופתית ומטפלת ברפואת תדרים בעמק יזרעאל

מומחית לטיפול ב:
תת פעילות סמויה אשר אינה מאובחנת
(היפו-תירואיזם ומחלת השימוטו)
אסתמה של העור
סטרס רגשי
מעי רגיז
אלרגיות
מיגרנות

שיטות הטיפול שלי

אני נטורופתית N.D., הרבליסטית קלינית (ריפוי באמצעות צמחי מרפא), מטפלת בארומתרפיה (ריפוי באמצעות שמני מרפא), I.P.E.C, קינסיולוגיה, סוג'וק, ביו-אורגונומי, מאסטר רייקי, ורפלקסולוגיה דרך הקרקפת – YO-CRT.

אני עוסקת ומטפלת ברפואה הוליסטית, המתייחסת לגוף ולנפש כמערכת אחת, של איברים ומערכות המשפיעים זה על זה, המתייחסת לסטרס ולמצב הרגשי והמנטלי כגורם ראשוני המחולל סימפטומים ומחלות.

במקום שאין דיוק לצרכי הגוף והנפש
שם נבראת המחלה


אני משתמשת בשיטת הטיפול ייחודית המסתמכת על מידע רפואי המגיע מתוך הגוף שלך, באמצעות כלי אבחוני הוליסטי מתחום הקינסיולוגיה המכונה "מבחן שריר", שהינו דרך אבחון באמצעות תדרי הגוף (ראו הרחבה בהמשך)

המידע מגיע מתוך המערכות הגבוהות המפקחות על הגוף והנפש, ולא רק מפקחות, אלא אף אחראיות על תהליכי בריאת המחלה וריפוי טבעי.
כך מתאפשר לאתר גורמים סמויים, פיזיים ורגשיים, שפעמים לא ניתן להגיע אליהם בדרך אחרת. איתור הגורמים המדוייקים לבעיה שלך, מאפשר תהליכי ריפוי עוצמתיים, אפקטיביים ולרוב קצרי מועד.

דרך הטיפול שלי
אני מתמחה בשיטות ריפוי טבעיות מגוונות, אשר אותן אני משלבת לדרך טיפולית אחת, אפקטיבית ועוצמתית אחת.

בסיס הטיפול הוא אבחון הוליסטי באמצעות "מבחן שריר" קינסיולוגי" (הרחבה בהמשך) אשר מאפשר לי לאתר את הגורמים לכאב או לסימפטום או למחלה, גורמים בכל מישורי הבעיה: מישור פיזיולוגי, מישור תזונתי, מישור אנרגטי, מישור רגשי / מנטלי, וכך מתקבלת תמונה רחבה אשר מאפשר לי לעזור לך באופן אפקטיבי.

השיטה המובילה בדרך עבודתי היא שיטת I.P.E.C - Integrated Physical Emotional Clearing
שיטה ייחודית המאפשר הגעה לרבדים של התת-מודע ולמערכות המפקחות ומפעילות את הגוף ואשר אחראיות הן על תהליכי יצירת המחלה והן על תהליכי ההבראה (תוכלו לקרוא על השיטות בקישורים לאתרים).

אייפק ישראל
עמותת מטפלי אייפק בישראל

קישורים מהרשת

תעודות הסמכה

צרו עימי קשר

כל הדרכים ליצור עימי קשר

לחצו כאן לחיוג

לחצו להשארת פרטים

לחצו לשליחת WhatsApp / SMS