אלטרנטיבלי

מפה רוחנית אישית

רונית לב ארי
מתעלת רוחנית, מתקשרת את רבי שמעון בר יוחאי ואחוות האור הלבן
כתבה שלושה ספרים רוחניים, בהם ספר המשך לספר הזוהר, ואת סיפורו
של בן האלהים. בעלת ניסיון מקצועי רב שנים כמטפלת ומנחת קבוצות,
קיבלה שיטה חדשה לטיפול ועזרה לאנשים בעידן האור, באמצעות הקודים
של הנשמה, ל חיים מאושרים ומודעים יותר.

מפה רוחנית
*האם בן.ת הזוג מתאימים לי*מה קורה לי השנה הבאה*מה הכי מתאים לי ללמוד*
באיזה דרך ארוויח הכי הרבה כסף ואהיה מאושר.ת *
באסטרולוגיה אנו מקבלים ניתוח המבוסס על קבוצת הכוכבים ברגע לידתנו. במפת הירח אנו מקבלים מידע על ההשפעה השמיימית ששררה ברגע הלידה שלך. יום ההולדת שלך! כשאני מקבלת את תאריך הלידה שלך, הקודים הקדושים של נשמתך מתחילים להתפתח. אני מקבלת מידע על חייך הקודמים, העתידים האפשריים מרגע זה ואילך. הנושאים שאת.ה מתמודד בהם בחייך, המטרה שלי היא לעזור לך לחיות את השפע המחובר אל נשמתך, להבין ששום דבר אינו אישי, ולבחור את הדרך הכי נכונה לך. מהם השיעורים הבולטים של נשמתך המשפיעים ומניעים אותך בחיים האלה, למה הגעת לעולם הזה, מה הייעוד שלך, הקריירה הפוטנציאלית שלך, מהו תרגול העידן החדש המועדף עבורך. הרבה פעמים אנחנו בוחרים קריירה לפי צפי ההכנסה, לפעמים אנחנו בוחרים בקריירה כי תרגלנו אותה בחייך האחרונים וזה אזור הנוחות של הנשמה שלך. אני נותנת לך תחזית לגבי עתיד אפשרי. ועונה על שאלותיך האישיות.

אורקל הירח
הזמן הוא השפעה שמימית הזורמת לעבר כדור הארץ, הזמן מתפשט ויוצר את השדה ללא הרף, רשת אור רב מימדית. לכל יום יש את המהות הייחודית שלו כל רגע הוא תו מיוחד, וכל שנה מביאה מתנות מיוחדות לשכבות הקיום לבריאה כולה..
הבריאה היקרה מכולן היא נשמת האדם, כשנשמה מגיעה לעולם הזה, היא מגיעה עם פמליה, ישויות אור שהולכות במסע החיים הזה עם הנשמה, ההשפעה עוברת דרך העולמות הנצחיים של האור ואוספת תכונות רוחניות. ליצירה החדשה. הרגע של מימוש הנשמה בגוף החדש הוא קדוש, הוא נקודה קדושה על רשת האור.
אני מקבלת את הקודים הקדושים של נשמתך, המלאך השומר שלך, אבן החן הייחודית שלך, אני מתעלת נשמות קדושות מאחוות האור ודרכן מתחברת ומשפיעה אור על החיים שלך. חלק מהאנשים דיווחו כי בזמן הטיפול חשו אור בעוצמה רבה יותר.
במהלך החיים אנחנו עוברים אירועים שגורמים לנשמה להתרחק או להיפרד מהגוף, או להתרחק מהייעוד אותו באה לממש בעולם.
באמצעות נשמות קדושות, הקודים של הנשמה שלכם והניסיון המקצועי רב השנים שלי כאשת טיפול ומנחת קבוצות אני מלמדת אתכם להתהוות מחדש אל תוך הנשמה שלכם.
בסדרה של קורסים קצרים תוכלו להתפתח בהדרגה להיות מטפלים רוחניים. אקטיבציה של חלקי הנשמה*תיקון הנשמה*מעבר לממד החמישי*חיבור לשפע*שדרוג של אני*התעוררות רוחנית*פתיחת העין השלישית* פיתוח יכולת אינטואיטיבית*פיתוח יכולות תקשור גבוהות*גילוי לוחם האור שבכם*חיבור לשבט האור שלכם.

בדיקת זוגיות
במהלך העבודה שלי יותר ויותר לקוחות פונות אליי בעניין התאמת זוגיות, מתברר שגם בתחום זה המידע המועבר אלי מדויק מאוד. "רונית עשיתי מה שאמרת, התרחקתי מהבחור ההוא, ובדיוק כפי שחזית, נסעתי לחו"ל והכרתי שם גבר, איש עסקים, אנחנו בקשר כבר חודשיים, אני מרגישה בטוחה אתו ופשוט כייף לי" הבחור ההוא שאמרתי לה להתרחק ממנו היה עם נטייה לפגיעה בילדים, יש דברים שאי אפשר לראות בעיניים פיזיות. לשם כך אני עורכת בדיקה מקיפה לפי תאר יך לידה ותמונת סלפי.
לקוחה אחרת חזרה אלי, שנה אחרי שעשיתי לה בדיקת זוגיות, "רונית, לא הקשבתי לך, בחרתי בבחור שצפית לנו קשר מורכב יותר, והנה אנחנו על סף פרידה והבחור השני כבר בזוגיות חדשה."

צרו עימי קשר

כל הדרכים ליצור עימי קשר

לחצו כאן לחיוג

לחצו להשארת פרטים

לחצו לשליחת WhatsApp / SMS