אלטרנטיבלי

אתר הבית של רונית לב ארי

ריפוי ותקשור מעולמות עליונים

אני מזמינה אתכם לתהליך שיחבר אתכם לשפע, לחוות מציאות של ניסים ונפלאות בחיים, בכל התחומים, כולל: פרנסה בשמחה, זוגיות משגשגת, משפחה, בריאות, קריירה.

ריפוי ותיקון מעולמות עליונים

לא משנה מה אתה מרגיש כאן, בעולם הפיזי, ריפוי ותיקון מעולמות עליונים כשמו כן הוא, בעזרת נשמות קדושות, אחבר אותך חזרה להשפעת השפע השייכת לך, ואבצע טיהור של המשקעים והרגשות הכלואים, בכדי לאפשר לך להתחיל מחדש ולחיות את החיים להם נועדת, חיים של שגשוג, והגשמה בכל התחומים תוך כדי שמחה.

במהלך החיים אנחנו חווים גם אירועים מלחיצים, מצבים טראומתיים, ומערכות יחסים הרסניות, גירושים ופרידות קשות, הגורמות לחסימות ועיכובים, תחושת תקיעות, פגיעה במצב הנפשי והפיזי, קשיי פרנסה, לחצים בזוגיות, אובדן השמחה והאופטימיות, תחושה של ניכור פנימי, תחושות מתמשכות של קורבנות וכעס ועוד.

תוצאות מדהימות, שילוב של ידע וניסיון מקצועי מעל ל 30 שנה, ביחד עם ידע רוחני עשיר כולל אוניברסיטת חיפה: תואר ראשון בעבודה סוציאלית, פקידת סעד, קצינת מבחן לנוער בסיכון, לימודי הנחיית קבוצות, גישור במכון גבים, אימון אצל אלון גל, וריפוי בתקשור אצל ירון זעפרן.
אשמח לעזור גם לך!

באיזה נושאים אני מייעצת

המסע שלנו בעולם הזה מפגיש כל אחד מאיתנו עם חוויות של חולי מצוקה וכאב, המטרה שלי היא לחבר אותך חזרה למציאות לה אתה ראוי, של שפע, בריאות, שגשוג ושמחה, ואני עושה את זה באמצעות מספר כלים שקיבלתי מעולמות עליונים: התוצאות הן עוצמתיות ומיידות, קראו בהמשך...

התאמת זוגיות: הדרך שבה אנחנו בוחרים בני זוג אינה מודעת לנו, "משיכה קטלנית" ו "התאהבות" אינן ערובה לזוגיות מטיבה, משמחת, ולבניית חברות ולהקמת משפחה יציבה.
זוגיות היא חלק מהותי בתחושת האושר בחיי היומיום, ומשפיעה על כל תחומי החיים, התאמת זוגיות תיתן את הידע שהיה חסר לכם בכדי לקבל את ההחלטה הנכונה.

מפה רוחנית ותיקון הנשמה: נותנת מידע ברמה הנשמתית על מסע הנשמה כולל חיים קודמים,ידע וניסיון מחיים קודמים, הייעוד בחיים אלה, אפשרויות קריירה מומלצים, ייעוץ עסקי ותחזית עתידית, יחד עם תרגול רוחני מומלץ וחיבור לשמות מלאכים המחוברים לנשמה, שזה הוא חלק מהתיקון והגנה לנשמה שאני מבצעת בעת עריכת המפה הרוחנית.
המפה נעשית מרחוק בעזרת תאריך לידה שם מלא ותמונה, והתוצאות נמסרות בכתב, לאחר קריאת המפה נדבר בפלאפון ואספר לך את הדברים שראיתי, נבין ביחד כיצד זה מתחבר בחיים שלך, אענה על השאלות שלך ועוד, כאמור המפה היא 3 ב-1 ! מפה רוחנית, תיקון הנשמה, ושעת שיחה.

קורס לתקשורת אור: בן 10 מפגשים המלמד מיומניות תקשורת אור עם הנשמה, טיהור הנפש, שחרור רגשות כלואים, יצירת והטמעת דפוסי מחשבה שמביאים להצלחה ופתיחת המזל, זימון מציאות עוצמתי, הקורס הופך אותך להיות שותף לבריאה של חייך, כבר במהלך הקורס מדווחים התלמידים על מציאות ניסית, חלומות נבואיים, ותקשורת אור.

הכשרת מטפלים בשיטת הכתר: קורס דו שנתי, בו מועבר הידע הרוחני החדש יחד עם ידע ותאוריות טיפוליות מקצועיות, תהליך הלמידה הוא כמסע של התפתחות רוחנית בו אתה עובר שינוי תודעתי שמוביל אותך להיות מטפל רוחני ראוי. הקורס מתאים גם למטפלים מתחומים שונים.

קורס מיוחד לנפגעי פוסט טראומה, יוצאי מערכת הביטחון והמשטרה: הקורס מלמד מיומניות תקשור אור עם הנשמה הגורמות להפחתה משמעותית בסימפטומים של פוסט טראומה, להפחתה במינון תרופות פסיכיאטריות, ולתחושות של ערך עצמי, איזון, שלווה פנימית, תקווה, ואופטימיות.

יעוץ להצלחה בזוגיות
בעזרת הידע והנסיון שלי אני מייעצת בנושאי מציאת זיווג נכון, התאמה זוגית, פתיחת המזל ועוד
צרו קשר לקבלת טיפול
מפה רוחנית ותיקון הנשמה
מידע ברמה הנשמתית על מסע הנשמה כולל חיים קודמים,ידע וניסיון מחיים קודמים, הייעוד בחיים אלה, אפשרויות קריירה, ייעוץ עסקי ותחזית לעתיד
צרו קשר לקבלת טיפול

טיפול ויעוץ אישי מרחוק

חדש! כדי לתת מענה לצורך הקיים לקבלת יעוץ אישי וטיפולים מרחוק אני מאפשרת לקבל שרות אונליין!
ניתן לקבל יעוץ אישי במגוון תחומים בהם אני עוסקת:
- אבחון מרחוק
- יצירת מפה רוחנית
- מתן טיפולים אנרגטיים מרחוק / הדרכה מרחוק
- מתן יעוץ אישי לפתרון דילמות בחיי היום-יום וקבלת החלטות

ניתן לשלם באמצעות ביט למספר:
052-3672723

יעוץ בהתאמה אישית
אווירה קסומה ותומכת
מאות מטופלים מרוצים
מעל 30 שנות נסיון
את מופלאה!
"רונית את מופלאה! האווירה בבית שלנו השתנתה לגמרי, הכל רגוע ואני ישנה מעולה בלילה, קיבלנו הזמנה ענקית בחנות, ובעין טובה כמו שאת אומרת לא אדבר יותר, תבורכי!
חיה אפרת
משנה חיים!
המפה היא מוצר מדהים משנה חיים! קיבלתי ניתוח מפורט, מעמיק ואמתי על הנשמה שלי ובנוסף כלים והכוונה שיוכלו לסייע לי להגשים את ייעודי, ממליצה בחום לכל מי שרוצה להתחבר לנשמה שלו"
יובל
תודה ענקית
"היי רונית יקירה, אני רוצה להגיד לך תודה ענקית! בהתחלה חששתי לפנות, אך כבר ביום שאחרי הרגשתי שלווה יותר, שמחה יותר ופועלת ממקום נכון יותר, העניין שדיברנו עליו הסתדר, בהחלט מופתעת לטובה ובהחלט אחזור, תודה על יחס מדהים"
רונית
אני בהלם
"רונית עשית עבודה מדהימה!! אני בהלם מאיך שהדברים מתחברים, מרגיש לי נכון ואמיתי ובדיוק מה שצריך לקרות, את אלופה ובהחלט אמשיך אצלך"
אליהו
זכיתי...
"זכיתי לפגוש את רונית ולשמוע את סיפורה המופלא! כבר בשיחה הראשונה התרגשתי והרגשתי שיש פה התחדשות, באומץ ביקשתי ממנה לעשות לי מפה, והדברים שקיבלתי היו מפעימים ומדויקים, הכל היה ערוך ומסודר וברור, וכמובן עם ליווי. אומרת בכנות שהדברים שלה מלווים אותי ואני רואה אותם ממש! מודה לה ומרגישה שהדברים הולכים איתי הלאה, שנזכה להאיר ולעורר.
נעמי
מטפלת מסורה
"שקראתי את המפה הרגשתי חיבור עוצמתי, כל מילה הייתה נכונה, המילים, התרגילים והתיקון שרונית העניקה לי השפיעו אור על חיי, ואני מודה לה מכל הלב ובנוסף על שיחת טלפון של שעה לאחר המפה ועל התמיכה האישית וההעצמה ללא שיפוטיות שלה, קיבלתי את ההרגשה שמישהו באמת רואה אותי ואת הנשמה שלי וזה היה מרגש!!
אברהם
ממליצה בחום
"רונית הבדיקה שעשית לי הייתה מדהימה ומדוייקת להפליא, יש דברים שקשה לשמוע ויותר קשה ליישם ובכל זאת הייתה לי תחושת בטן כל הזמן בנוגע לנקודות שהעלית, ואני שמחה שפניתי אלייך."
הודיה
הצלחת להפתיע...
"לרונית לב ארי, אנחנו כידוע לך בזוגיות שנייה כבר הרבה שנים, שנינו אנשים מודעים שעוסקים ברוחניות, ובכל זאת הצלחת להפתיע אותנו בניתוח הרוחני של הזוגיות שלנו במקורות העמוקים ונשמתיים של החיבור בנינו, ובעיקר באפשרויות הפתוחות לנו במובן העסקי ומובן הזוגי, תודה תודה תודה"
מקסים

קישורים מהרשת

צרו עימי קשר

כל הדרכים ליצור עימי קשר

לחצו כאן לחיוג

לחצו להשארת פרטים

לחצו לשליחת WhatsApp / SMS