וולדה תאיר - מתקשרת ומרפאה סלילי ד.נ.א ורסיסי נשמה. טלפון 072-2285896
יצירת זוגיות פנימית

המרכז לניו-שמאניזם  

אפריל 2013

יצירת זוגיות פנימית

תיקשור עם אור הבורא שהתקבל במהלך סדנה לחיבור לזוגיות הפנימית

ברוכים הבאים לכולם, כולכם חלק מהאדם הראשון עם הזיכרונות שמחובר לשלם.
כשאתם מתנתקים מהשלם ובאים ומתגשמים על פני האדמה אתם ממשיכים לחפש את תחושת השלם.
אתם מחפשים את התחושה הזו מאחר וששכחתם שהינכם שלמים.
החיפוש הוא הריפוי שלכם.

כשאנרגיית האחד ייצרה את הבריאה היא הבינה שע"מ להיות אחד יש לאזן בין שתיים ,כדי לחזור לתחושת האחד וכך הוא ייצר אנרגיה זכרית ונקבית.

התודעה של השתיים – זכר ונקבה,שואפת  גם היא להיות דומה לאחד – לבורא – לשלם. ובשאיפה הזו היא ייצרה את השלוש שזהו הילד הפנימי היהלום .

בכל אחד מכם קיים צד זכרי ונקבי שיוצר את הבריאה. בתודעת הנשמה שלכם אתם חשים געגוע לאבא ואימא הרוחניים הפנימיים אולם על פני האדמה אתם מתבלבלים ופונים לאבא ואימא הפיזיים, דורשים ומבקשים מהם לקבל את האור שאתם מחפשים.

אבא ואימא הפיזיים הינם ערוצים שדרכם הגעתם לכאן. האור מגיע לנשמה דרך אימא ואבא פנימיים שיודעים את הצרכים הנכונים עבור הילד הפנימי להתפתחות על פני האדמה.

האותיות של האני הם גם אין – אם אין "אני" אז אין בורא- בריאה ובחירה.

"אני" זה אני הבורא אם אין "אני" משמע איני איתכם, ככה אתם חשים אותי ואילו "אני" נמצא אתכם כל העת ובכל מקום.

בתוך הגוף הפיזי הגוף המנטאלי עם מחשבותיו ופחדיו יוצר בלבול עבורכם בין האמיתי המוחלט עבורכם.

אתם שואפים ומושכים עצמכם כל העת לאיזון ע"מ לברוא את קו האמצע.

עליכם ליצור מעגל פנימי בתוך הלב שלכם ורק לבקש ממנו להיות ולזרום דרכם.

"אני" הבורא – הנקודה של הבריאה ונמצא בכל היקום.

"אני" זה האין (מהאין ניתן ליצור הכל) – נקודה של יציאה וכניסה -של בריאה והרס. התבוננו במה שאתם בוחרים ליצור בכל רגע נתון.

הילד הפנימי עדיין זוכר ומחובר ל"אני" . הוא זה שיודע להדריך אתכם להפעיל את הגופים האנרגטיים את האני עליון בהתחברות לאני.

קחו נשימה עמוקה וחושו את האני עולה ויורד כמו ספיראלה. 

תודה לכולכם כנשמות אמיצות המוכנות לגעת וליצור את ה"אני" ולהיזכר מי "אני".

וכך הוא

חומר זה הוכתב לוולדה תאיר ונכתב ע"י ענת גרוס
כל הזכויות שמורות
  © .  
שימוש בו יעשה מתוך כוונה טהורה
.
https://mysiteis.co.il/valda/index.html

טלפון: 072-2285896

ליצירת קשר עם וולדה תאיר.

לפורום של וולדה תאיר, לשאלות ותשובות הכנסו.

האתר של וולדה תאיר - להתחבר למודעות ולפנימיות, לגלות ולרפא את הגוף-נפש, להחזיר לנשמה את ניצוצות האור על מנת לאחד
את הנשמה יחד. התמחות בשאמאניזם, שחזור גלגולים, חוזה נשמה, לידה רוחנית, התנקות מדיבוק רוחני, טיהור רוחני עם
עופרת, תמציות פרחי באך, פרחי בודהה,רפואת תדרים,קריסטלים, דמיון מודרך, ריפוי בצלילים, מדיטציות ומודעות עצמית.
הטיפול מתאים לכל אחד, לכל סוג של בעיה פיזית או רגשית שגורמת לתקיעות בחיים, ביחד נתרפא מהעבר וביחד נעבוד על הווה
והעתיד. הרצאות בכל התחומים. מיוחד לילדים – אבחון בקלפי הנשמה. מטפלת גם בילדים עם הפרעות של קשב וריכוז,
היפראקטיביות, בטחון ודימוי עצמי נמוך ועוד...
פרופיל מקצועי ואישי בפורטל אלטרנטיב-לי.

אם הגעת לאתר זה אולי יעניין אותך גם: בריאות רפואה משלימה רוחניות כלים לחיים טובים מיסטיקה

שתף עם חברים, שלח למייל, קבל חוות דעת ועוד

שתף בפייסבוק שלח לטוויטר שלח למייספייס Digg הוסף למועדפים בחשבון הגוגל שלך