אלטרנטיבלי

אתר הבית של קארין גולדשטיין

מיסטיקנית, אסטרולוגית וקוראת בקלפי טארוט בגוש-דן

אני כאן לעזור ולכוון בנושאים של הגשמה של ייעוד אישי, זמנים נכונים ועיתוי נכון להתחלה של ארועים משמעותיים, זוגיות והגשמה בתוך קשר קיים, התאמה לצורכי שידוכים במגזר הדתי,
התאמה וזיכוך מערכות יחסים שאפשריות לתיקון, התרת קשרים שהם תיקון לצורך שיעור קארמה ועוד...

שיטות היעוץ שלי

שמי קארין, את שפת האסטרולוגיה ורזיה למדתי בעצמי בשנות נעורי המוקדמות, מתוך זיקה לאמנות, יצירה, דמיון ועזרה חומלת לזולות הגעתי אל סיפה של השפה האלמותית הרואה את נימי האדם מתוך תאריך לידתו.
מתוך הכרה ופענוח הלכתי בעקבות נתיב הלידה שלי, שהוא דרך מסרים מתוך המפה האישית שלי, היה ברור שחור על גבי לבן, כי השליחות לרפא בנתיבי רוחניות היא חלק ניכר ואף הכרחי עבורי ולתיקון שעימו הגעתי לעולם.

האסטרולוגיה וקלפי הטארוט מלווים אותי לאורך מרביתם של חיי בהתבוננות ובקריאה את צרכי המטופלות שלי. אני עובדת בריפוי אך ורק מול נשים, בשל האנרגיות הגלומות בתאריך הלידה שלי אחוזי ההצלחה והריפוי עבור נשים הינם אבסולוטיים.

הנושאים בהם אני מתבוננת ורואה פתרונות מעשיים דרך הכלים שלי, הם : זוגיות, ייעוד, מערכות יחסים מורכבות, הכוונה בשותפויות לצרכים שהם כלליים.

באילו נושאים אני מייעצת

אני מכוונת בנושאים כגון הגשמה של ייעוד אישי, זמנים נכונים ועיתוי נכון להתחלה של ארועים משמעותיים, זוגיות והגשמה בתוך קשר קיים, התאמה לצורכי שידוכים במגזר הדת, התאמה וזיכוך מערכות יחסים שאפשריות לתיקון, התרת קשרים שהם תיקון לצורך שיעור קארמה, כאלה שהינם לצורך למידה ולא להמשכיות במעגל החיים הנוכחי.

היתרונות בטיפולים שלי וייחודיים לי, הינם מיקוד ותכליתיות.
הדגשים הינם חד משמעיים הן מבחינת הזמנים והן מבחינת הכיוון.
הייעוץ שתקבלו יכול להיות קצר או חד פעמי, אך המשמעות שלו תישאר ותנכח גם לאחר השיחה, התובנות שתשכילו לקחת יובילו לדרך שיש בה אור והבנה.

קריאה בטארוט ויעוץ אסטרולוגי
בעזרת קלפי טארוט ואסטרולוגיה אני יכולה לעזור לך לקבל החלטות נכונות, לפתור דילמות בכל תחומי החיים ויכולת להתמודד עם כל מצב
צרו קשר
יעוץ להצלחה בזוגיות
בעזרת הידע והנסיון שלי אני מייעצת בנושאי מציאת זיווג נכון, התאמה זוגית, פתיחת המזל ועוד
צרו קשר

קישורים מהרשת

טיפולים בהתאמה אישית
אווירה קסומה ותומכת
מאות מטופלים מרוצים
מעל 20 שנות נסיון
ריגשת אותי!
וואו וואו ועוד פעם וואו ריגשת אותי אני עם דמעות של שמחה בעיניים כל הגוף שמח הרגשה של עוצמה איזה מפה מדהימה מה יכול להיות יותר טוב מזה עבורי? תבורכי מפי עליון תודה רבה על נתינתך שנה טובה ומבורכת עם התחלות חדשות ובשורות טובות לכולם.
מקצועית וישרה
פעם ראשונה שקיבלתי יעוץ מקיף על כל תחום שבחרתי להתמקד בו. הפגישה שארכה כ 3 שעות... כללה הסברים על המפה שהכנת לי, על האופציות שעומדות בפני על הדרך אותה אצטרך לעבור. למדתי על דפוסי ההתנהגות שלי עם חברים, בזוגיות, בעבודה. והכי חשוב את שם בשבילי כאשר צצה כל שאלה או התלבטות.
ממליצה בחום
אני מודה לך על זה שפתחת בפני את עצמי, אני מכירה אותי יותר טוב. מבחינתי הכי חשוב שיצאתי עם כיווני חשיבה חדשים לגבי המשך חיי. תודה!
קארין מדהימה
מדויקת, אנושית, מקצועית וממש מחדדת חודשים משמעותיים בחיים של כל אחד.
מכווינה אותך למקום הנכון והטוב לך מעניקה את הלב והנשמה בשיחה הטלפונית ורואים שאוהבת מה שהיא עושה ממליצה בחום !
פשוט מדהימה - בלי לראות אותה מתאהבים בה

צרו עימי קשר

כל הדרכים ליצור עימי קשר

לחצו כאן לחיוג

לחצו להשארת פרטים

לחצו לשליחת WhatsApp / SMS