אלטרנטיבלי

אתר הבית של ד"ר אראלה למדן מאמנת אישית, מטפלת בטראומה ופחדים באשקלון וקיבוץ נגבה


ד"ר אראלה למדן מאמנת מקצועית (PCIL) לצמיחה אישית והתחדשות.
מטפלת NLP ברמת (Master Practitioner) לשחרור מטראומות, מחרדות ומתחים.
השילוב בין אימון וטיפול NLP הוא שילוב מנצח המאפשר ליצור תוצאות פורצות דרך בעזרת האימון והטיפול,
תוכלו להכיר בנכסים האישיים שלכם ולחיות חיים בעוצמה ובמלאות של שמחה.

שיטות הטיפול והייעוץ שלי

אני מטפלת ומאמנת אישית כבר מעל לשלושים שנים.
מנחה סדנאות בכל הארץ ובעולם.
מרצה ומנחה במכללה להורות משמעותית באשדוד,
בעבר, הייתי מרצה וחוקרת במכללה האקדמית לחינוך אחווה.
מטפלת NLP ברמת (Master Practitioner) לשחרור מטראומות, מחרדות, מתחים ופחדים.
אני מתמחה בהעצמה וקידום נשים שמרגישות שקשה להן ומרגישות פחד.
קידום גברים המחפשים התחדשות בחייהם.
וכן סבים וסבתות המבקשים לשלב בין עזרה לנכדים,
לבין חיים של בחירה אישית, בלימודים, טיולים ובילוי של פנאי.

באיזה בעיות אני מטפלת

אני מטפלת ומאמנת אישית,
אני מטפלת בפחדים, חרדות, מתחים,
עוזרת לאנשים להתמודדת עם דברים,
מתמחה בקידום נשים וגברים שמחפשים התחדשיות בחייהם,
דמיון מודרך, שחרור מחרדות, חיזוק הביטחון העצמי,
העצמה אישית, יכולת למצוא את הדרך הנכונה.

טיפול באמצעות NLP
מודל לתקשורת בין אישית ותוך אישית (האדם עם עצמו) לשחרור מטראומות, מחרדות ומתחים.
צרו קשר לקבלת טיפול
אימון להצלחה
בעזרת אימון אישי אני יכולה להוביל אותך להצלחה, להבין מהם היעדים והמטרות שבאפשרותך להשיג וכיצד להשיג אותן.
צרו קשר לקבלת טיפול

קישורים מהרשת

טיפולים בהתאמה אישית
אווירה קסומה ותומכת
מאות מטופלים מרוצים
מעל 30 שנות נסיון
נסיון חיובי ביותר
אראלה יקרה. נכנסתי אל התהליך מתוך תחושה של מבוי סתום וחוסר אונים. הגעתי אליך לפי המלצה חמה אך לא ידעתי למה אני נשאבת. כבר במפגש הראשון התאהבתי. עם כניסתי לחדר הנעים המשרה אוירה ביתית ואנרגיות חיוביות. תוך שימוש בדמיון מודרך שהציפו, מלאו והחזירו אותי לתקופות משמעותיות בחיים. ואת אראלה יקרה, לא יאומן אילו עוצמות מתגלות באישה כמוך.
מטפלת מסורה
לכל המעוניין, אראלה טיפלה בי כמאמנת אישית במשך כשנתיים. טיפולה של אראלה היה מסור ומקצועי במיוחד והביא אותי להאמין ביכולות שלי. בזכות טיפולה הגשמתי חלום ונסעתי ללימודים ביפן למשך שנה וכיום אני לומדת פיתוח משחקי מחשב באוניברסיטה הפתוחה. ברצוני לציין את היחס המסור והחם לו זכיתי במהלך הטיפול המיוחד. אין לי ספק שבזכות טיפולה של אראלה היו לי הכוחות להגשים את החלום ולהמשיך ללמוד".
מאמנת מקצועית
"קבלתי סדרה אימונית מדר' אראלה למדן במהלך 2013. אימון זה גרם לי להמון תובנות לגבי עצמי, שלא היו ברורות לי קודם. למדתי להתבונן פנימה ולבחור בבחירות אישיות מתאימות לי. אראלה מאמנת מיקצועית וחמה, זאת הרגשתי כבר מהמפגש הראשון. מאמנת איכפתית, ממוקדת קשובה ומאוד יצירתית". .
טיפול מעולה
אספר בקצרה שהטיפול התמקד בבעיה מאוד ספציפית שממנה נבעו המון בעיות אחרות. את ידעת בדיוק איפה לגעת, איזה שאלות לשאול וביחד הגענו לתשובות, לימדת אותי להיות יצירתית ולהמציא פתרונות. דרך העברת המידע שלך, האדיבות שלך, הנועם והרוגע השרה בי נכונות עצומה להתמודד ולהתייחס בקנאות למה שאת אומרת לי. כל מפגש היה חוויה מעצימה שלא פסק מלהדהד עד למפגש שאחריו אני עדיין לא מבינה איך היישום של כל הלמידה הזאת פשוט עבד .
עזרת לי מאוד
גילית לי את החזקות והעוצמות שבי, הראית לי שלא הכול שחור, הצלחת לגרום לי להסתכל על דברים שקורים בצורה שונה ולדעת להגיב אחרת. גרמת לי להבין שיש מישהו שלא מוותר עלי , שמציב לך מראות ואתגרים, שמקשיב באהבה אין קץ ושעוטף באהבה גדולה ואינסופית למרות גודלך הקומפקטי. תמיד קיוויתי שאראלה תתקשר ותבשר לי שזכיתי .זה התגשם – ע"י אראלה אחרת שהעשירה אותי בצורה אחרת .
תודה ענקית
"במהלך 2010 עברתי אימון אישי אצל אראלה. בתחילת האימון הייתי מאד ספקן בנוגע לתהליך ולתוצאות, אך לאחר מספר מפגשים ניתן היה להרגיש ניצנים של שינוי בדינמיקה בעבודתי, ובבית עם בת זוגי. כיום במבט לאחר אני בטוח שכל אדם שיחליט לעשות שינוי משמעותי בחייו, הבחירה באראלה תזניק אותו קדימה ותניב את התוצאות הרצויות - אראלה מאמנת מיקצועית, קשובה, איכפתית וממוקדת".
ממליצה בחום
היו לנו מספר פגישות ולפתע הרגשתי וידעתי בכל גופי וגם במוחי שאני יכול להיות שמח. ומתוך ההפתעה שאני יכול להיות שמח הציפה אותי שמחה ושלווה היתה בי תחושת הצלחה ענקית, שכן אמרתי לעצמי, אם לאחר כל כך הרבה שנים של מאמצים וכישלונות שיצקו בטון על האג'נדה שאיני יכול להיות שמח, והנה אני יכול, זה אומר שאני יכול גם לאהוב את יואב. אני יכול לתת לו לחיות ללא ביקורת בלתי פוסקת ובלתי נשלטת.
מכתב תודה
ברצוני להודות לך מעומק הלב בשמי ובשם ד"ר מיכל פינקלשטיין, מארגנת יום העיון, על הרצאתך המאלפת "משתיקה לזעקה לדיבור" הרצאתך על ממצאי המחקר שלך ביטאה קול ייחודי ששילב את תיאור הנסיון האישי שלך, עם הבנות תיאורטיות בנושא חשוב ומרתק ועוררה בקרב הקהל הדים לקשת רחבה של ניואנסים רגשיים משמעותיים. בברכת תודה חמה פרופ' זהבה סולומון- ראש המרכז לחקר רווחת הילד.

צרו עימי קשר

כל הדרכים ליצור עימי קשר

לחצו כאן לחיוג

לחצו להשארת פרטים

לחצו לשליחת WhatsApp / SMS